אודות SILK TEL AVIV

סילק תל אביב – דניאל נאוארו

ברוכים הבאים לאתר שלנו, אני דניאל נאוארו הבעלים של חנות פרחי משי סילק תל אביב המיובאת מהולנד.

פריחה יפה סובבת אותי מאז שאני זוכר את עצמי, ובילדותי פיתחתי אהבה עמוקה לפרחים, והתשוקה הזו רק התחזקה עם השנים.

בחנות שלנו אנו מציעים מגוון רחב של פרחי משי איכותיים המתאימים לכל בית\עסק\אירוע.

בנוסף, אנו מציעים גם שירותי סידור פרחים בהתאמה אישית, שבהם אני עובד עם הלקוחות שלנו כדי לעצב את תצוגת הפרחים המושלמת לחלל שלהם. אני לוקח בחשבון את הצרכים והתחושה שהם רוצים ליצור בחלל ומבטיח שכל סידור יהיה ייחודי ומתאים באופן מושלם לסביבתו.

קצת שאלות:

איך הגעת לפרחי משי מהולנד? ראיתי את הפרחים האלה בתערוכת העיצוב השנתית בפריז ופשוט התאהבתי ממבט ראשון, לא האמנתי שאני מסתכל על פרחים מלאכותיים. לקח לי זמן קצר להבין שהפרחים לא טבעיים וזה הדהים אותי. חזרתי לארץ ולמדתי שאין עוד מוצר שווה ערך לפרחים האלה מהולנד ותוך מספר חודשים, עזבתי תפקיד בכיר של מנכ"ל חברה בתל אביב כדי לפתוח את הגלריה החלומית שלנו. 

קצת על עיצוב הגלריה:

והאם אפשר לקבל הסבר קצרצר על המחיצה הלבנה – ממה עשויה ומה תפקידה – המחיצה הזו עוצבה ע"י מעצבת על איטלקית בשם פאטרישייה אורקיאולה והיא עשויה מעץ בציפוי מתכת. המחיצה משמשת לקיר כוח סופר צבעוני בגב הגלריה שבה אנו משתמשים בה כמייצג של פרחים וניתן לראותה מכל זווית מתוך ומחוץ לגלריה.  וכן מה המחשבה מאחורי הצבת פסי התאורה? – סגנון העיצוב שלנו הוא מאד נקי למרות כל הצבעים המרהיבים של הפרחים. סוג של "כאוס מאורגן".  בתכנון העיצובי של התאורה, ריציתי לייצר המשכיות של קווים ישירים ע"י פיזור תאורה מדיוק ומחמיא לפרחים.

אני מצפה להתחבר עם אוהבי פרחים אחרים ולחלוק את התשוקה שלי לכל מה שקשור לפרחי משי יחד איתכם.